Blog Banner

Komatsu Forklift Yedek Parçaları

Komatsu yedek parçası, yüksek kaliteli ve uygun fiyatı ile stoklarda hazır olarak bulunmaktadır. Komatsu forklift yedek parçaları ve orijinal aksesuarlarının olması, forkliftin onarımının yapılması, bakım ve servislerinin uzman gruplar tarafından yapıldığı bilinmektedir. Yurt dışından getirilmiş olan orjinal parçalar ve oem parçaları ile epamak garantisinde bulunmaktadır.

İş güvenliği konusunun önem kazanmış olduğu günümüzde de komatsu forklift yedek parçaları ve aksesuarı forkliftin kullanım güvenliğinin sağlanması için vazgeçilmez bir olgu olmuş durumunda bulunmaktadır. Komatsu forklift yedek parçaları ve aksesuarlarının mevcut stoğundan ve Avrupa'da bulunan iş ortakları stokları sayesinde hızlı bir tedarik ile çözüm odaklı içerikler üretmektedir.

Forklift Yedek Parçaları Modelleri

Ataşman Kova: Ekskavatör kovalarının standart ya da kaya kovaları olarak 0,15 m3 üzerinden 7,5 m3 üzerine geçen, yükleyici kovalar ise standart olan, ağız aşınmalı parçaları, kömür ya da kaya kovası ,le bilinen 0,8 m3 üzerinden 7,6 m3 miktarına kadar üretimi yapılmaktadır.

Standart olup, ağız aşınma kısmı ve kömür kovaları olarak isimlendirilen kovaların da ana bileşen malzemeleri S355 kalitede üretilen çelik olur ve aşınmalara maruz kalmış olan kısımlarda ise 400-450 brinell ile sertliği bulunan ısıl işlemleri ile sertleşmiş olan çelik aşınma plakaları kullanılmaktadır.

Kaya kovasında bulunan ana bileşen malzemesi ise 400-450 HB sertlik durumunda bulunan ve sertleştirilmiş çelik malzemeler kullanılmaktadır. Kaya tipleri kovalarda bulunan bağlantı-taşıyıcı konstrüksiyon ekiplerinde S355 kalitede bulunan çelik malzemelerin kullanılması ile rijit kovalar ile makine arasında bulunan rölatif olan sünek bir bölge oluşmaktadır. Üretiminde kullanılan çelik plaka, alanında uzman olan kişilerin uluslararası üretici tarafından sertifikalı bir şekilde tedarik edilmesi sağlanmaktadır.

Eksantrik Riper: Komatsu markasından JGXR eksantrik riper bütün kırılma uygulamaları için daha yüksek bir darbe performansı sağlaması açısından oldukça önemli olmaktadır.

Kırıcı: Sade tasarımlarının olması, gelişmişliği ve akümülatörsüz olan teknolojisi sayesinde yenilikçi yaklaşımlarının bulunması, Komatsu JTHB hidrolik kırıcı sayesinde, beton ve kaya kırım uygulaması için istisnai olan bir performansı ve üstün darbe enerjisini sağlamak adına büyük önem taşımaktadır.