Blog Banner

Komatsu Yedek Parça 2023

Komatsu yedek parçası ve bütün orijinal aksesuarları, forkliftin onarımı bakımından önemli bir yere sahiptir. İhtiyaca yönelik olan bütün Komatsu yedek parçaları, doğru fiyatlı ve yüksek kaliteli olması ile stoklarda hazır olarak bulunmaktadır. Taklit parçalar ve yan sanayisi, görsel olarak birbirine benzetilmektedir ve bununla beraber kullanım esnasında makinalara zarar verebilecek bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Orijinalliği bulunmayan Komatsu yedek parça modellerinde ilk aşama maliyetinin düşük olmuş olduğu düşünülse bile bu parçalar da uzun vadede olumlu bir etkisi olmayan zararlara yol açmakta ve büyük riskler taşımaktadır.

Genel anlamda iş güvenliğinin önemli olduğu günümüzde de, Komatsu forklif araçlar için yedek parçaları ve aksesuarları, kullanım güvenliği bakımından vazgeçilmez bir durumu oluşturmaktadır. Genel olarak bakıldığı zaman Komatsu yedek parçalarının, dünya çapında ki kalitesi ile kendisini kanıtlamış, güvenilir firmalar aracılığıyla da iş birliği yaparak acil ve elektronik olarak ilk elden ithal edilmektedir. Bu yönlü çalışmaları doğrultusunda da hizmet vermeye devam etmektedir.

Komatsu Yedek Parça Hizmetleri

Bilgi birikimi ve tecrübe ile beraber Komatsu iş makinalarında özel orijinal yedek parçaların olması ile çözüm ortakları ve müşterilerin ihtiyacı olan mekanik ve yedek parça tedariği konusunda hizmetler sunmaktadır. Komatsu iş makinaları yedek parça kullanarak bunların servisini veren bütün makinaların değerini arttırmaktadır. Bu nedenle de makinaların ömrünü uzattığı gibi yapılacak olan iş yükünün de azaltılmasını sağlamaktadır. Oluşan arızalarda olabildiği kadar en düşük seviyeye düşürülmektedir. Arızaların en aza indirilmesi ile orantılı olarak verilen önemin zamanı kazanılırken ekonomik olarak da avantaj sağlamaktadır.

Komatsu firmasına en uygun yedek parçaya ihtiyaç duyulması halinde hemen teslim edilir ve teknik servis hizmetleri de oldukça avantajlı konuma gelmektedir. Motor markası ya da tipi hangisi olursa olsun, her motor için de yedek parça tedarik edilebilmektedir. Komatsu yedek parçaları neredeyse bütün şehirlerde yalnızca kamu işlerinde kullanılabilen makineler için değil, deniz motorları ya da eski traktörlerin kullanımı için de Komatsu’ya uyan yedek parçaları tedarik edilmektedir.