Blog Banner

Komatsu Yedek Parçaları

Komatsu yedek parçaları ve tüm orijinal aksesuarlar, forkliftinizin onarımı açısından önemlidir. İhtiyaç duyulan tüm Komatsu yedek parçaları, uygun fiyat ve yüksek kalite ile stoklarda hazır bulunur. Yan sanayi ve taklit parçalar, görsel olarak birbirine benzetilir ve bununla birlikte kullanım sırasında makinalara zarar veren unsur olarak karşımıza çıkar. Orijinal olmayan Komatsu yedek parça modelleri ilk aşamada maliyeti düşük olduğu düşünülse de bunlar uzun vadelerde telafisi olmayan zararlar açacak riskler taşır.

Genel olarak iş güvenliğinin önem kazandığı günümüzde, Komatsu forkliftler için yedek parça ve aksesuarları, kullanım güvenliği açısından vazgeçilmez bir olgudur. Genel olarak Komatsu yedek parçaları, dünya çapında kalitesini ispat etmiş, güvenilir firmalar ile iş birliği yaparak elektronik ve acil olarak doğrudan ithal ediliyor ve böylece hizmet verilmeye de devam ediliyor.

Komatsu Yedek Parça Hizmetleri

Tecrübe ve bilgi birikimi ile birlikte Komatsu iş makinalarına özel orijinal yedek parça ile çözüm ortaklarıyla müşterilerin ihtiyaç duyduğu yedek ve mekanik parça tedarik konusunda hizmetler sunulmaktadır. Komatsu iş makinası yedek parça kullanılarak servisi verilen tüm makinaların değeri artar. Bu sebeple makinaların ömrü de uzar ve iş yükü de azaltılır. Arızalarda mümkün olduğu kadar azalmış olacaktır. Arızaların azalmasıyla orantılı olarak önem verilen zamanı kazanırken ekonomik olarak da avantajlıdır.

Komatsu’ya uygun yedek parçalara ihtiyaç duyulduğunda hemen teslim ve teknik servis hizmetleri oldukça avantajlıdır. Motor markası veya tipi ne olursa olsun, her motor için tedarik edilebilir. Komatsu yedek parça İstanbul ve diğer tüm şehirlerde sadece kamu işlerinde kullanılan makineler için değil, deniz motoru veya eski traktörler içinde Komatsu’ya uygun yedek parçalar tedarik edilebilir.

Kalite Garantisi Sunan Komatsu Yedek Parçaları

Komatsu parça kataloğu içerisinde iş makinesi veya motorlarına uygun olan her türlü yedek parça için başvuru yapabilirsiniz. Çünkü ihtiyaç duyduğunuz Komatsu ürünlerinde uygun yedek parçalarınızı veya değişenlerini bulabilmek adına en ileri teknolojiler etkin bir şekilde kullanılabilir ve profesyonellerden kurulu bir uzman kadro mevcuttur. İhtiyaç ve teknik probleminiz ne olursa olsun 24 saat en iyi servis ve tavsiyeyi sağlayan ticari departmanlara başvuru yapabilirsiniz. Kalite garantisi sunan Komatsu yedek parçalarına baktığımızda:

  • İş makinaları yedek parça alanında Komatsu’ya uygun parçalar en iyi fiyata en yüksek kaliteyi müşterilere sunmayı garanti ediliyor.
  • Müşterilere en iyi sonucu sunmak adına birçok ürün geliştirilir çünkü en kısa zamanda en iyi ürün müşterilere sunulur.
  • Komatsu makinelerinde sıkı kalite kontrolleri ve AR-GE ile yapılan sürekli yatırımlarla yapılan bu parçalar dünya çapında referans haline getirmektedir.

Genel olarak Komatsu parçaları, orijinal yedek parça kullanımı sayesinde işletme maliyetlerinden tasarruf sağlar. Hem de makinaların değeri hep yüksek kalır. Sizlerde işletme maliyetlerinden tasarruf ederken kazanç sağlayabilir ve yedek parçalarınızı temin edebilirsiniz.